Blokman
blokman blokman blokman blokman

powered by: GBC

Serwis klimatyzacji ŁódźTuning - powerboxJeżeli kupiłeś nowe auto i obawiasz się o gwarancję, to box jest rozsądną alternatywą dla chiptuningu. Nasze nowoczesne, cyfrowe moduly to zewnętrzne urządzenia, przypinane do auta za pomocą fabrycznych wtyczek, banalne w montażu i demontażu. Działają podobnie jak chiptuning - jednak niczego nie modyfikujemy w aucie a box możesz łatwo sam wypiąć przed wizytą w serwisie, a po wizycie powtórnie zapiąć. Co więcej - możesz sam zmieniać ustawienia mocy swojego samochodu (do dyspozycji przynajmniej 8 różnych poziomów mocy).

Dodatkowo jeżeli chcesz jednak zmienić chip w aucie - wybierz opcję kupienia boxa z zamianą na darmowy chiptuning po okresie gwarancji. Wystarczy że oddasz moduł.

PowerBoxy (moduły mocy) to kategoria produktów, których idea opiera się na modyfikacji sygnałów sterujących i sygnałów z czujników poza obszarem komputera silnika (ECU). Zostały tak opracowane, aby efekty ich działania były zbliżone do efektów chiptuningu. Modyfikacje takie niekiedy są jedynymi możliwymi - np. gdy komputer samochodu jest jednorazowym, niereprogramowalnym rozwiązaniem, lub silnik jest sterowany parametrycznie w oparciu o proste układy logiczne, a nie mikrokontroler.

Nasza oferta to:

  • RedBox - nowe, cyfrowe rozwiązanie pozwalające poprawić osiągi silnika diesla o ok. 20% - 25% w szerokim zakresie obrotów. Pasują do silników diesla z wtryskiem common rail. Do silników z pompami VP i pompowtryskiwaczami polecamy PowerBox (w dotychczasowej specyfikacji).
  • GreenBox - moduł specjalny, obniżający zużycie paliwa (do 12%), przy jednoczesnym nieznacznym wzroście mocy i momentu (do 10%) z możliwością rozszerzenia funkcjonalności do RedBoxa.

Przygotowujemy się również do wprowadzenia nowatorskich rozwiązań dla samochodów wolnossących dołączanych przez port diagnostyczny ECU.

Możemy dostarczać również produkty z twoim logo (rebranding) oraz dostosować wygląd i opcje produktów do twoich potrzeb.

 COP Banner