Blokman
blokman blokman blokman blokman

powered by: GBC

Serwis klimatyzacji ŁódźTuning - hamownia ŁódźHamownia podwoziowa z serii VT obecne są na europejskim rynku już od ponad dekady. Pierwsze urządzenia powstały w 1999 roku i od początku cechowały się niespotykaną dokładnością pomiaru oraz niezawodnością. W ciągu kolejnych lat urządzenie było sukcesywnie rozwijane przez nasz dział badawczo-rozwojowy.

W obecnej chwili oferta obejmuje hamownię podwoziową, przeznaczoną także dla samochodów z napędem 4×4. Stosowany jest nowatorski system mechanicznej synchronizacji przedniej i tylnej osi, co daje możliwość mierzenia najnowszych samochodów wyposażonych w aktywne systemy kontroli trakcji. 

Hamownia posiada oznaczenie CE, co oznacza, że są wykonane zgodnie z obowiązującymi europejskimi normami.

To, co wyróżnia naszą hamownię na tle konkurencji to:

  • niesamowita dokładność – do 3000 rzeczywistych punktów pomiarowych na sekundę, dokładność względna poniżej 0,1 % (w oparciu o zastrzeżoną technologię TrueForce II - najdokładniej zmierzyć już się nie da).
  • mechaniczna synchronizacja osi w hamowniach 4x4 - masz możliwość mierzenia samochodów z zaawansowanym systemem kontroli trakcji oraz z aktywnym centralnym dyferencjałem;
  • została wybrana przez teamy rajdowe i wyścigowe, tunerów i serwisy w całej Europie, od Hiszpanii po Rosję, od Norwegii po Grecję;
  • hamownia ma pełne wsparcie naszego serwisu


COP Banner