Blokman
blokman blokman blokman blokman

powered by: GBC

Serwis klimatyzacji ŁódźWymiana opon Łódź

Wymiana i serwis ogumienia
Wymiana opon po zimie to sprawa obowiązkowa, aby auto odpowiednio trzymało się drogi. Podczas wizyty w naszym zakładzie specjaliści zadbają o wymianę opon na feldze stalowej bądź aluminiowej. Dodatkowo jeśli zdecydujesz się również na serwis klimatyzacji, pracownicy nasi dokonają przeglądu płynów eksploatacyjnych gratis.

Odpowiednia przyczepność - Pozbycie się zimowych opon wpłynie korzystanie na przyczepność i sterowność pojazdu, bowiem „zimówka” ze względu na skład mieszanki, będzie się ślizgać i nadmiernie zużywać nie tylko przy hamowaniu ale zwłaszcza przy ostrym pokonywaniu zakrętów.

60 zł za wymianę opon na feldze stalowej

80 zł za wymianę opon na feldze aluminiowej

Na najlepszym sprzęcie firmy Hoffman

Wyważarka  HOFMANN Geodyna 4500-2 do kół sam. osobowo-dostawczych, z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym o napędzie elektrycznym . Automatyczne wprowadzanie wszystkich parametrów koła.

NOWOŚĆ Automatyczna montażownica HOFMANN Monty 3300-24 2 speed (dwubiegowa) do kół samochodów osobowych, dostawczych, motocykli. Pneumatycznie odchylana do tyłu  kolumna montażowa. Ręcznie podnoszona i opuszczana oraz pneumatycznie blokowana  stopka montażowa. Zakres: 10” – 20”/12”-24”,  max średnica obręczy: 1000mm,  max szerokość obręczy: 330mm.  Dwie prędkości obrotowe dwukierunkowego stołu talerza 7/13obr/min. Maszyna jest wyposażona w dodatkową przystawkę pneumatyczną (ramię Easymont do opon niskoprofilowych i runflat).


COP Banner