Blokman
blokman blokman blokman blokman

powered by: GBC

Serwis klimatyzacji ŁódźCzyszczenie wtryskiwaczy systemem Clean Master - serwis Łódź

System CleanMaster to urządzenie, które bez demontażu elementów mechanicznych umożliwia efektywne czyszczenie układów paliwowych silników z zapłonem iskrowym i samoczynnym. Jest odpowiedzią na coraz częstsze problemy związane z nieprawidłowym działaniem systemów wtrysku paliwa, które są wynikiem zanieczyszczenia układów paliwowych.


System CleanMaster przeznaczony jest do czyszczenia układów paliwowych i elementów współdziałających silników nisko i wysokoprężnych. Obsługuje następujące systemy układów paliwowych: gaźnikowy, wtrysk mechaniczny jedno i wielopunktowy, wtrysk sterowany elektroniczne jedno i wielopunktowy. W silnikach wysokoprężnych obsługuje następujące układy paliwowe: tradycyjny mechaniczny wtrysk pośredni i bezpośredni, elektronicznie sterowane systemy wtrysku, także z pompowtryskiwaczami oraz systemy wtrysku Common Rail.

Proces czyszczenia polega na podawaniu odpowiednio skomponowanego środka czyszczącego zamiast paliwa, który przechodząc przez układ paliwowy rozpuszcza znajdujące się w nim zanieczyszczenia i doprowadza je do cylindra w celu spalenia. Najważniejszym elementem wymagającym wyczyszczenia jest wtryskiwacz.

Wszystkie powyższe informacje wykazują konieczność okresowego czyszczenia układów paliwowych. Najważniejszym jest doprowadzenie silnika najpierw do uzyskania parametrów fabrycznych, a następnie zadbanie o okresowe czyszczenie układu paliwowego.

Cena: 200,- zł za kompleksowe czyszczenie całego układu


COP Banner